Pogadaj z nami :D

poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Jeśli możesz żyć wiecznie to musisz wiedzieć, dla kogo żyjesz.
Od autora:
Zastrzegam sobie prawo do jakichkolwiek zmian w karcie postaci.
gg: 44295150
gmail: nemizeris@gmail.com
Oficjalnie witam i dodaje, że jeśli kogoś nie odstraszył charakter Tashiro - on i Versumia są chętni na wątki i powiązania.

4 komentarze:

 1. Nemiś dołączył :D
  Świetne KP *-* naucz mnie takie pisać. Szkoda mi Tasuke. Poświęcił się dla braciszka :c smutne. A Shiro jest świetny ;3 i jego troskliwa "mamcia" również. Mnie ta dwójka nie przestraszyła x3 Wręcz przeciwnie Aiko i Tetsu będą chętni do zapoznania się.

  OdpowiedzUsuń
 2. Łaa... * gwiazdki w oczach *
  Zarąbiste KP. Takie ciut melancholijne, ale jak mam spaczony gust i zawsze mi się takie podobały! Jeśli nie przeszkadza ci moja bezpośredniość, Vivien i Nagini z chęcią zapoznają się z Tashiro i jego * pozwolę ukraść sobie pieszczotliwe określenie Versumii * "mamci".
  Pozdrowienia, Sowa

  OdpowiedzUsuń
 3. Ty chu…agh..emh..szlak. Ty gałganie! Tak się nie robi, tak się nie czyni, a Ty doskonale wiesz o co mi chodzi. ;w; Biedny Tasuke, głupi Toshiro. Jednak, jaki ładny *pac, pac*i jakie ładne ma imię, które mu ciotka internetowa wybierała, hoho <3
  Nemuś, kp jak zawsze świetne i waż się mego słowa podważać, bo cię za herezję przechrzczę. <3 A teraz chodź coś napisać. Nie chcesz? Oh, jak mi przykro. I tak cię zmuszę.

  OdpowiedzUsuń