Pogadaj z nami :D

czwartek, 24 sierpnia 2000

Ego sum ​​id quod sum


Przybywając do Akademii zamieszkał w domu o numerze trzy, dołączając do klasy VI w grupie treningowej Betha, a zadecydowały o tym jego nie najgorsze umiejętności w walce, które wciąż solidnie ćwiczy.
Zazwyczaj posługuje się on kataną ulokowaną na plecach, a w kaburze na udzie zawsze trzyma podręczny, mały sztylet wspomagając się nim.

Pomijając jednak walkę i treningi, jednym z ulubionych zajęć Tashiro jest granie na flecie, o czym wie tylko smoczyca co wieczór wsłuchująca się w wygrywane przez niego melodię, bo gdyby nie grał na flecie - najzwyczajniej w świecie by spał, co mógłby robić całymi dniami i to nie jest wina nieprzespanych nocy, a talentu do spania gdzie popadnie.
Gdy już raczysz go jednak obudzić i stwierdzić, że może jednak wyciągnąłbyś go na spacer do lasu, uwierz, że stopy tam nie postawi.
Sam dokładnie nie jest pewien, czy jest to wina conocnych, sennych koszmarów z Tasuke w roli głównej, czy samym faktem, że jego brat stracił życie właśnie w jednym z gęstych buszów, lecz las nie jest jego ulubionym miejscem. Wejdzie tam, jeśli zmusi go do tego sytuacja w jakiej się znajdzie. Ale cóż, Shiro jest po prostu sobą i wciąż odkrywa w sobie coraz to dziwniejsze fobie i zagadki.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz