Pogadaj z nami :D

sobota, 22 sierpnia 2015

Last lonely day..

Such a lonely day
And it's mine 
The most loneliest day of my life..

Prawie każdy najwięcej pięknych wspomnień czerpie z dzieciństwa. Z tych czasów kiedy to jako małe dziecko biegało się gdzie popadnie i zawracało głowę rodzicom, którzy nie mogli za nami nadążyć. Są to czasy zawierania pierwszych przyjaźni, małych doświadczeń takich jak zdarte kolano, czy też wspaniałych zabaw z rodziną. Nie wszyscy jednak mają takowe dzieciństwa. Zdarzają się dzieci pozbawione ich, bo są sierotami, dzieci, które straciły rodzinę w czasie wojny lub dzieci, których rodzice po prostu spędzają z nimi mało czasu i chcą, by były kimś kim wcale nie chcą. Jednym z takich przypadków jest.. 
Ona

Któż to w ogóle jest?

Prosta i zarazem skomplikowana dziewczyna ze znanego rodu. Rodu znanego ze swych niezwykłych zdolności kupieckich znanych na całej rodzinnej ziemi zwanej Wschodnią Ćwiartką, jak nie całej Acarleii. Od kilku pokoleń rodzina ta wzbogacała się z dnia na dzień, by dziś swoją wytrawnością i gustem być odbieraną jako jedna z grona szlachciców. Mała księżniczka, którą wcale być nie chce. Obecnie 17-letnia nastolatka, której dniem narodzin jest 5 kwietnia. Jak się zwie? Posiada dwa imiona. Dlaczego nie można było wybrać jednego wiedzą zapewne tylko jej rodzice i służba dlań pracująca. W każdym razie dziewczyna ta nazywa się Aiko Kaori z rodziny Tamoi.


Co tu robi?

Uczy się i rozwija swoją moc wody. Dołączyła tu niedawno, ale zaczyna swoją naukę od klasy V. Jej to nie przeszkadza. Przed przybyciem do Akademii zarywała noce, by nadrobić zaległości i wyszło jej to na dobre, bo jest gotowa na swój pierwszy rok w tym miejscu. Mieszka w domku numer 4. Ostatnim co dziewczyna tu robi to uczęszcza na dodatkowe zajęcia z medycyny. Uczy się też władać bronią, którą swojego czasu sama zakupiła za podarowane jej pieniądze. Są to dwa wytrawne sztylety o niebieskich rękojeściach z wysadzanymi onyksami. Niektórym ciężko w to uwierzyć, ale uczęszcza do grupy Betha i z umiejętnościami wciąż pnie się w górę.


Jak wygląda?

Zdaniem jej matki wygląda jak księżniczka, o którą trzeba się troszczyć. Z resztą co tu gadać. Jej ojciec twierdzi tak samo. Uznawana jest za delikatną i kruchą ze względu na swoją posturę. Szczuplutka i mierząca 1,65cm. Choć wygląda na słabą i łatwą do pokonania jest wręcz przeciwnie. Aiko z łatwością potrafi  pokonać wielu silniejszych od siebie. To co najpierw przyciąga spojrzenie innych na nią to niebieskie włosy. Sięgają jej do samego pasa i pewna część przysłania błękitne oczy. Ponoć niegdyś jej gęste kłaki, jak ona sama je nazywa były brązowe, ale nie wiadomo ile z tego to prawda. W każdym razie każdy podejrzewa ją o farbowanie ich. Aiko z reguły ubiera się w wygodne ubrania. Ma w swojej garderobie dużo sukienek i spódnic, które "wepchnęła" jej matka, ale i dużo jeansów oraz luźnych bluzek.Jaka jest?

Na początek można powiedzieć, że na pewno zmienna jak woda w jeziorze. Jednego dnia spotkasz ją jako wesołą i miłą dziewczynę, nieco zamkniętą w sobie, ale potrafiącą rozmawiać. Innym razem zobaczysz nerwusa, który warczy na każdego kto się zbliży. Bo taka jest. Towarzyska i zarazem nieśmiała. Wrażliwa i obojętna. Jak zostało wspomniane. Zależy jaki ma dzień. Potrafi sama z siebie zagadywać do wszystkich i pokazywać swój optymizm i może mieć dni ciche, gdy ucieka przed wszystkimi czasami nawet własnym smokiem. Jednak ma też wiele cech obecnych za każdym razem. Jednymi z nich są niezależność, pewność siebie i lekkomyślność. Choć ona sama twierdzi nieco inaczej ci co ją znają potwierdzą, że jest uczciwa, ale i uparta niczym osioł. Dobrze się uczy, więc inteligencji raczej jej nie brak. Sama łaknie wielu informacji i swoją bystrością nie raz zaskakuje nauczycieli. Czasami zdarza jej się zachować poważnie, ale z reguły jest wyluzowana. Ma bzika na punkcie punktualności i potrafi się jej czepiać nawet u innych. Unika wspominania o swojej przeszłości i jest to jeden z przypadków, w których najlepiej widać jej brak cierpliwości. Czasami zachowuje się agresywnie, ale z reguły wtedy, gdy ktoś za bardzo wnika w jej sprawy.


Dlaczego nie lubi wspomnień?

Jak już zdążyłeś się dowiedzieć pochodzi ze Wschodniej Ćwiartki z bogatego rodu Tamoi. Od najmłodszych lat wychowywała się w luksusach traktowana jak księżniczka. Wydaje się, że po prostu żyć nie umierać, bo może dostać wszystko co chce. Ale dla niej tak nie było. W całym jej życiu brakowało jej jednego. Rodziców i prawdziwych przyjaciół. W sumie jej matka i ojciec żyli i żyją dalej, ale Aiko nie posiada żadnych wspomnień, w których spędzili razem czas na jakimś pikniku lub czymś w tym stylu. Od najmłodszych lat opiekowały się nią zatrudnione niańki, a rodzice w kółko pracowali. Więc nie raz zdarzyło jej się powiedzieć, że ich nie ma. Z przyjaciółmi tak samo. Do rezydencji, w której mieszkała przyjeżdżali często goście i znajomi rodziców z dziećmi, ale były to, jak na luksus przystało dzieci rozpuszczone, twierdzące, że mogą wszystko. Więc jako mała dziewczynka była samotna, bo nie chciała spędzać czasu w ich towarzystwie. Codziennie przysparzała kłopotów służbie to coś niszcząc, to znikając to jeszcze coś wymyślając. Wszystko robiła, by zwrócić na siebie uwagę, ale nic z tego. Gdy już sama doszła do faktu, że jej próby ściągnięcia na siebie uwagi rodziców jej dni stały się puste, a noce nieprzespane i często naznaczone łzami. Codziennie wybywała w miejsca, gdzie nikt nie mógł jej znaleźć, czyli do lasku rosnącego sobie w okolicy jej domu i znajdującego się obok niego jeziorka. Tam spędzała czas sama ze sobą, a czasami z wymyślonymi przyjaciółmi, którymi nadrabiała sobie brak towarzystwa. Żyła więc samotnie w luksusach, aż do tego jednego dnia. Miała 11 lat i jak codzień poszła nad jezioro popływać. Nurkowała, pływała robiła po prostu to co sprawiało jej radość. Nagle, gdy znów badała dobrze znane jej dno znalazła coś czego wcześniej nie widziała. Czarny, owalny kamień z niebieskimi plamami. Zabrała go do domu, a po kilku dniach z owego tajemniczego przedmiotu wykluł się smok. Wtedy to też udało jej się wywołać oburzenie i zwrócić uwagę rodziców. Smoka udało jej się ukryć przed nimi, ale niebieskich włosów i tatuaża nie. Przez długi czas dziewczynka śmiała się, że mogła już wcześniej zmienić kolor włosów. Zajęła się smokiem, którego udawało jej się ukrywać nawet przed służbą, aż ten nie podrósł. On stał się jej przyjacielem, więc nie chciała go nigdzie oddawać. Z początku tylko kilka nianiek dowiedziało się o jego istnieniu, ale fakt, że gad ciągle rósł spowodował, iż rodzice też w końcu się o nim dowiedzieli. Ale tą prawdę poznali dopiero trzy lata później, gdy dziewczyna miała już lat 14. Tylko z wysłaniem jej do Akademii zwlekali, bo Aiko przybyła tu mając lat 15.Co lubi robić?

Nie jest to zbyt wielka lista. Od najmłodszych lat ku przerażeniu nianiek dziewczyna wspinała się na wszystko i skakała po wszystkim co było wyższe od dorosłego człowieka. Pływa i nurkuje, gdy nadarzy się okazja. Lata na swoim smoku jak ten nie ma focha. Błąka się tam gdzie innych nie ma, jeśli ma zły humor, a jeśli dobry to tam gdzie jest dużo wody. Czasami maluje, ale po ścianach, a nie papierze. Dużo czyta i równie wiele myśli. Z grubsza tyle tego jest. Raz coś też dochodzi, raz coś jest skreślane.Skąd wiadomo, że smok jest jej?

W jej przypadku symbol jest dość nietypowy i liczony jako.. podwójny. Jej kiedyś brązowe włosy stały się niebieskie, gdy jej dłoń dotknęła smoczej głowy. Jak było w historii wspomniane całe domostwo było oburzone jej wyczynem i wściekało się czemuż to ufarbowała włosy i zrobiła tatuaż. Sama Aiko miała potem z tego dużo powodu do śmiechu. W każdym razie.. Dodatkowo do tego znaku na jej barku pojawił się   mały tatuaż przedstawiający morską falę i pływającą w niej lilię

A to kto?


No a kto to może być? Przyjrzyj się. Majestatyczna, długa i szczupła sylwetka. Czarne ciało raz futrzane raz z łusek. Piękne rogi o niebieskich końcówkach. Niebieskie plamy i rząd tego samego koloru piór przecinający czarne skrzydła. Długi niczym bicz ogon i błękitne ślepia. Toż to smok. Mylony ze smokami ciemności, a tak naprawdę smok wody i przedstawiciel męskiej połowy. A jak się zwie ta bestia? Aiko woła na niego Tetsuya albo Tetsu
Po jego wyglądzie może się wydawać, że należy do starszych i poważnych, ale niech was nie zmylą pozory. To 6-letnie smoczysko jest wielkim uparciuchem. Często drażni samą swoją obecnością, ale po prostu lubi grać na nerwach. Zwłaszcza swojej właścicielce. Zachowuje się po prostu jak jakiś nastolatek. Jest opryskliwy i pyskaty, gdy broni swojego zdania. Mimo, że jest tym łobuziakiem potrafi też pokazać swoją dobrą stronę. Jest wtedy troskliwym wesołkiem i optymistą. Choć dalej wyróżnia się maksymalnym lenistwem pokaże, że umie szaleć i dobrze się bawić. Jednak mimo, że zachowuje się wtedy jak pozytywny wariat ze względu na jego brak cierpliwości, z łatwością może znowu stać się irytujący. Może o tym nie mówi, ale nawet jak ma focha na swojego jeźdźca to i tak się denerwuje, jeśli coś jej się stanie i krytykuje wszystkie jej głupie pomysły.

Coś jeszcze?

- Jej ulubionym nauczycielem jest o dziwo pan Michaił Brown. Dziewczyna zazdrości mu jego prostoty i nie raz pomaga mu zdobyć jakieś ciekawe składniki do jego mikstur i jedyne czego unika to nawąchiwania się ich razem z nich, choć wie i udowodniła, że nie zawsze to robi. 
-Aiko lata na Tetsu bez siodła, gdyż w miejscu gdzie powinno być smok ma miękkie futro.
-W swoim biurku ma szufladę podpisaną "listowne śmieci". Trzyma tam wszystkie listy jakie otrzymała od rodziców podczas jej czasu w Akademii. Ciągle dochodzą też nowe arkusze i zobaczenie każdego daje ten sam efekt. Nerwowość do końca dnia.
-W Akademii zachowuje się jak zwykła dziewczyna z prostej rodziny i ukrywa fakt, że ma dużo pieniędzy, których i tak na nic nie wydaje.
-Choć lubi się uczyć, gdy ma gorsze dni chodzi na wagary.


It's a lonely day
And it's mine
But this day ends now
~*~  
Welcome everybody! 
Kontakt: Mail - zanetapiekart@gmail.com
GG - 48642291 (proszę pisać z kim mam przyjemność)
Tak więc witam. Spostrzegawcze osoby skapnęły się z pewnością, że niektóre obrazki po najechaniu się zmieniają i kod html na taką magię wzięłam ze strony Character Image.
Aiko chętna do wszelakich powiązań i pisania notek, na wątki pod KP nie odpisuje za często.
KP będzie ulegać zmianom, bo nie jest ładne itp. 

4 komentarze:

 1. Amiś <3
  Ładna karta postaci, bardzo ładne zdjęcia, fajny pomysł, do czego ja więc mogę się tu doczepić?
  A, no tak. Mam nadzieję, że w Akademii Aiko znajdzie sobie jakiś przyjaciół i nie będzie już taka samotna, bo aż mi jej szkoda :< Przy okazji kupiłaś mnie obrazkiem Tetsu <3 Ciekawa jestem notki w której oboje się pojawicie no i myślę, że nam również uda się coś wspólnie napisać, jeśli wcześniej Shiro Cię nie odstraszy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nemiś <3
   Do wszystkiego mi się KP nie podoba i jak będę miała lepszy pomysł na opisanie wszystkiego to od razu zmienię xD
   Moja postać i mi też jej szkoda (fuck logic). A czemu kupiłam? xD Smoczuś jak smoczuś taki się trafił. O ja też z chęcią z tobą coś napiszę ;3 Shiro raczej nie wystraszy, a przynajmniej tak sądzę xD

   Usuń

 2. Amiś, mordo, jaka ładna karta postaci. I te „podwójne” zdjęcia. Lubię takie pierdółki. <3
  Rzeczywiście szkoda mi się zrobiło Aiko. :c Jednak spokojnie, zaraz weźmiemy ją w tany, aż sama zapragnie odrobinę samotności. Trust me.
  I wspomnę, że smoczka to masz ładnego. <3
  A teraz chodź rozwalić mieszkanie z Evansem. (A raczej z Khaosem)

  OdpowiedzUsuń
 3. Macieju gdzie temu do piękna xD Bu ja też lubię pierdułki! Im więcej tym lepiej ^.^
  Oj mam się bać i Aiko schować? XD
  A dziękuję ^.^
  Ta xD autodestrukcja za 10.. 9.. xD

  OdpowiedzUsuń