Pogadaj z nami :D

poniedziałek, 5 października 2015

Eryk CookImię : Eryk
Nazwisko:  Cook
Wiek: 15 lat
Urodziny :  10 czerwca
Płeć: Mężczyzna
Pochodzenie: Wschodnia  Ćwiartka
Numer domku : 7
Klasa : III
Grupa treningowa : Omega
Wygląd: Ma  krótkie blond włosy. Zawsze był nieco niższy od swoich rówieśników w wiosce. Ma zaledwie metr sześćdziesiąt. Jest dość szczupły. Szerokość jego barów jest przeciętna i ma mały kaloryfer. Oczy ma jasno niebieskie jak kryształki lodu, otoczone delikatnymi rzęsami, często chowające się pod zmarszczonymi, krzaczastymi brwiami. Jego szpiczasty nos świetnie współgra z dużymi ustami na owalnej twarzy.
Broń:  łuk, sztylety.
Charakter: Jest człowiekiem miłym, poważnym  i pomocnym. Lubi poznawać nowych ludzi. Kocha swojego smoka i gdy ktoś mu ubliży wpada w szał, w przeciwieństwie do obojętnej na zaczepki gadziny, choć sam neutralnie reaguje na uwagi rzucane pod swoim adresem. Jest bardzo odważny, dla przyjaciół zrobi wszystko. Znany jest z kiepskiego poczucia humoru, często nie łapie żartów lub śmieje się z byle czego. Szanuje prywatność innych i nie wtrąca się w ich sprawy. Nie w jego stylu jest rzucanie się na wroga bez wcześniej przemyślanego planu i przeanalizowania sytuacji. Stara się zawsze zachowywać zimną krew i nie rozpraszać.
Historia : Żył  w niezamożnej rodzinie. Jego ojciec był kupcem, a matka szwaczką. Żyli w dużym mieście w ale gdy miał dziesięć  lat tata popadł w długi, zaczął pić i grać w barach przez co musieli wyprowadzić się na wieś. Tam nie mógł się odnaleźć, inni ludzie koledzy… To go przerastało, ale dla dobra rodziny dusił emocje w sobie. Aż pewnego dnia  pewnego dnia zaczepił go jakiś chłopak i zaczął wyzywać od najgorszych. Eryk nie wytrzymał, pobił chłopca przez co miał karę w domu. Chłopak zły, że nikt go nie rozumie poszedł  do lasu aby się pobawić. Trochę za głęboko wszedł w las i zabłądził. Szedł godzinę  aż w końcu usiadł na pień obok którego leżał dziwny, świecący kamień. Chłopak podniósł go, nie wie jak, ale po dłuższym czasie wrócił do domu z kamieniem w rękach. Po kilku miesiącach okazało się że to jajo smoka.  Po pięciu latach dołączył do Akademii. Razem ze swoim pięcioletnim smokiem.
Zainteresowania : Jazda konna. Zawsze to lubił i jego smok nie ma nic przeciwko ,więc czemu nie?  Łucznictwo też lubi i ma nadzieje że w nowej szkole będzie mógł się tego uczuć. Ciekawi go magia lodu.
Znak więzi ze smokiem: Biały tatuaż na karku przypominający szron.

                                              O SMOKU


Imię : Ymir
Wiek : 5 lat
Płeć : Samiec
Pod rasa: Smok lodu
Charakter: Jest bardzo poważny, czasami za bardzo, stara się zachowywać cierpliwość, ale jeżeli ktoś jej nadużyje jest ryzyko, że delikwent stanie się lodową rzeźbą. Jest miły dla swojego jeźdźca i tylko dla niego, chyba że ma dobry dzień.  Tak jak jego pan, jest odważny i czujny, ma dobry słuch, i nie miesza się w nieswoje sprawy.

2 komentarze:

  1. Witam serdecznie w Akademii! [Pierwszy komentarz należy do mnie, hehe.]
    Bardzo miło mi widzieć drugiego lodowego gostka :D None nie będzie sam. Karta Postaci jest bardzo poprawna, jednak sporym minusem jest jej długość :< Lubię krótkie karty, ale ledwo co zaczęłam zapoznawać się z Erykiem, a tu już puf - koniec. Przypadł mi jednak bardzo do gustu, jest naprawdę bardzo ciekawy (może to tylko mnie zafascynowało), a mianowicie zdziwił mnie jego wzrost. W każdej męskiej karcie jaką widziałam były same olbrzymy, wreszcie ktoś zaskoczył mnie nieco niższym panem! I sama nie wiem czemu, ale tak bardzo skojarzył mi się z Jackiem Frostem. Naprawdę nie mam pojęcia skąd to porównanie .3.

    OdpowiedzUsuń
  2. Łał dzięki. Naprawde miło mi to słyszeć. Zależało mi na tym aby Eryk był troche tajemniczy. Jestem początkująca i mam problemy z ortografią ale przyjaciółki mi pomagają wiec damy rade!!

    OdpowiedzUsuń