Pogadaj z nami :D

sobota, 26 sierpnia 2000

Człowiek


Tatsuya jest chłopakiem o dość niespotykanej osobowości. Pod przykrywką chłodnej, aczkolwiek niewymuszonej, uprzejmości można odnaleźć spokojnego, inteligentnego osiemnastolatka. To introwertyk, nie jest specjalnie towarzyski, a jednak zawsze gotów przejąć inicjatywę gdy zajdzie taka potrzeba. Nie lubi hałasu, głupoty i niecierpliwości. Najważniejszą wartością w jego życiu jest szacunek - wymaga go całkowicie i bez wyjątków. Gardzi ludźmi, którzy nie rozumieją tej banalnej dla niego zasady. Jest bardzo wymagający, często do relacji międzyludzkich podchodzi zbyt racjonalnie, przez co ciężko się z nim dogadać. Ma też niezbyt ładny zwyczaj nadawania ludziom pseudonimów, które zazwyczaj tylko on rozumie. Kiedy jednak zbliży się do kogoś, pokazuje jak bardzo jest lojalny. Jego umysł działa czysto analitycznie, nieustannie gromadzi informacje o otaczającym go świecie, porządkuje je i odpowiednio wykorzystuje. 
Mimo wszystko Ikeda jest człowiekiem, który nikomu nie życzy źle. Na swój własny sposób zbliża się do ludzi, dopiero wtedy ukazując swoją łagodniejszą stronę. 


Włosy Tatsu od urodzenia są śnieżnobiałe, a oczy czerwone - tłumaczy się albinizmem, chociaż nie wiadomo czy to prawda. Ma jasną cerę, jest szczupłej budowy ciała. Mierzy 173 centymetry, można więc powiedzieć, że jest średniego wzrostu. Charakterystyczna dla Ikedy jest blizna na szyi, a także czarny tatuaż w kształcie znaku X na lewej dłoni - znak jego więzi ze smokiem. 


Można go nazwać molem książkowym, większość swojego wolnego czasu poświęca właśnie czytaniu. Poza tym Tatsuya potrafi grać na skrzypcach i fortepianie. Właściwie nie jest w stanie określić kiedy, ani w jaki sposób zaczął to robić - nigdy specjalnie nie szkolił się w tej sztuce, umiejętność ta przyszła mu zupełnie naturalnie. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz