Pogadaj z nami :D

piątek, 27 sierpnia 1999

Josephine


Wesoła
To chyba główna cecha charakteru występująca u Josephine. Doprawdy ciężko jest przyłapać dziewczynę z ustami złożonymi w podkówkę lub oczami pełnymi łez. Nastolatka potrafi odnajdywać radość i pozytywne aspekty w najdrobniejszych momentach swojego życia, dlatego rzadko bywa smutna.
 Ciekawska
Cecha, która przysparza dziewczynie równie wiele przyjaciół, co wrogów. Josephine nie może przeżyć dnia bez wpychania swojego nosa gdzie popadnie - interesuje ją dosłownie wszystko, co nowe i nieznane. Prawdopodobnie wpływ na to miało jej dzieciństwo, które spędziła głównie w swoich rodzinnych stronach, w ogóle nie podróżując.
 Wrażliwa
Co tu dużo mówić, Josie łatwo daje ponieść się emocjom. Jest gotowa płakać godzinę, bo zobaczyła wróbla ze złamanym skrzydłem lub śmiać się do rozpuku z żartu, który był jedynie troszeczkę zabawny. Ta cecha powoduje też, że dziewczyna łatwo się obraża - nie lubi być oceniana.
 Nieśmiała
Dziewczyna ma lekki problem, jeśli chodzi o rozmawianie z obcymi. Zwyczajnie wstydzi się, że palnie jakąś głupotę lub obrazi rozmówcę, więc nie lubi kontaktować się z nieznanymi sobie osobami. Jak na złość nie posiada jednak przyjaciół, więc przyjdzie jej chyba rozmawiać jedynie z nieznajomymi.
Tchórz
Josephine boi się wszystkiego, i nie ma w tym ani krztyny przesady. Nieważne, czy mowa o wyimaginowanych duchach czy całkowicie realnych pająkach, nastolatka trzęsie się ze strachu. Za żadne skarby świata nie wejdzie samotnie do domu, w którym ponoć straszy, nie pobiegnie też raczej za rabusiem wyrywającym staruszkom torebki. Ona po prostu za bardzo się boi.
Impulsywna
Ta cecha ujawnia się u niej głównie wtedy, gdy dziewczyna uczestniczy w jakimś sporze lub najzwyczajniej w świecie się kłóci. Jej odpowiedzi potrafią być wtedy szybkie, nieprzemyślane i często krzywdzące dla innych. Nie oznacza to jednak, że Josephine jest niemiła - po prostu mieszkając pod jednym dachem z pięcioma braćmi gotowymi w każdej chwili na jakieś kąśliwe uwagi na jej temat, musiała nauczyć się bronić.
 Pracowita
Przez całe życie spędzone przy wysiłku na polu i w młynie, dziewczyna nauczyła się jednej rzeczy: praca uszlachetnia. Nastolatka praktycznie nigdy nie narzeka, gdy musi coś zrobić - jest do tego po prostu przyzwyczajona. Zawsze wykonuje swoje zadania dokładnie i wkłada w nie całe serce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz