Pogadaj z nami :D

piątek, 27 sierpnia 1999

Josephine

Josephine z wyglądu jest dość... pospolita.
Jest to dość wysoka dziewczyna (jej wzrost to 175 cm) o smukłym, lecz nieco umięśnionym ciele. Typ jej figury to gruszka - większa część jej wagi leży w okolicy brzucha, bioder i ud. Jej łokcie, kolana i obojczyki są nienaturalnie wystające. Josephine nie należy do słabych fizycznie, lecz nie posiada zaprawienia w boju.
Jej oczy są w kształcie migdałów, z jasnobłękitnymi tęczówkami otoczonymi delikatnymi rzęsami. Wiele osób zauważa, że jej oczy są całkiem duże, a sama dziewczyna uznaje je za swój prawdopodobnie największy atut.
Jest właścicielką szerokiego, lekko zadartego nosa o masywnym mostku. Jej usta są nieco zaniedbane, łuszczy się na nich skóra, a Josephine niechętnie przyznaje się do tego, że ją obgryza. Przez to jej wargi często krwawią.
Posiada blond włosy średniej długości, sięgające niemalże do jej szyi. Są przycięte w luźnego, roztrzepanego boba z przedziałkiem na boku. Dziewczyna zwykle ich nie spina, bo nie ma po co - są dość lekkie i cienkie, więc nie przeszkadzają jej ani w pracy, ani w nauce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz