Pogadaj z nami :D

piątek, 27 sierpnia 1999

Gren

 Spokojna
Gren, nie da się zaprzeczyć, jest smokiem obdarzonym anielską cierpliwością i spokojem. Żeby wyprowadzić tę smoczycę z równowagi, trzeba mieć wyjątkowy talent do siania zamętu i chaosu. Samicy wydaje nigdzie się nie spieszyć, zupełnie jakby wszystko już widziała i nic nie było dla niej niespodzianką.
Rozsądna
Gdyby nie ta cecha, Josephine regularnie wpadałaby w jakieś tarapaty. To właśnie smoczyca odciąga ją od głupich zamiarów, ostudza jej zapał i przede wszystkim ostrzega przed niebezpieczeństwem. Rozsądek Gren skutecznie łagodzi nadmierną ciekawość jej ludzkiej przyjaciółki. Smoczyca nigdy nie podejmuje pochopnych działań, woli każdą swoją decyzję dokładnie przemyśleć. Dlatego czasem może się wydawać, że jest ona trochę... powolna.
Inteligentna 
Cóż można powiedzieć o intelekcie Gren? Ten smok został obdarzony nieprzeciętną inteligencją, którą skutecznie wykorzystuje. Zadania matematyczne, logiczne zagadki, czy nawet codzienne sytuacje wymagające czegoś więcej niż sprawnych nóg - temu wszystkiemu smoczyca podoła bez problemu, ponieważ jest właścicielką doskonale rozwiniętego mózgu. Dzięki temu dobrze panuje także nad swoją magią.
Dobroduszna
Pomimo tego, że jest dość postawnym i silnym smokiem, Gren rzadko jest w stanie zrobić komukolwiek krzywdę. Stara się być jak druga matka dla Josie, mimo faktu, że jest od niej prawie czterokrotnie młodsza. Jeśli po drodze napatoczyłaby się im jakaś sierota, smoczyca od razu wzięłaby ją pod swoje skrzydła.
Małomówna
Ta smoczyca o wiele bardziej ceni sobie filozoficzne, niewypowiedziane myśli od słów, które szybko ulatują na wietrze. Nie mówi wiele, rzadko zabiera głos w dyskusjach, lecz gdy już do tego dojdzie, zwykle wypowiada wartościowe sentencje. Przez tą cechę może wyglądać na całkiem skrytą i tajemniczą, lecz wcale tak nie jest.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz