Pogadaj z nami :D

czwartek, 1 października 1998

Zabija

Azazel (Zazu)
Smok, jak spodziewałby się każdy, jest najlepszym i zresztą jedynym przyjacielem chłopaka. Nierozerwalnie u jego boku spędził dziesięć lat.  Nie raz ratowali sobie nawzajem życia, a gdyby nie fakt posiadania smoka, None wisiałby już od dawna na stryczku. On jedyny rozumie dziwne zapędy czarnowłosego, co nie znaczy, że je akceptuje. Stara się odciągać go od tego, sprowadzać na lepszą drogę w trosce o jego zdrowie psychiczne. Na ogół nie odstępują się na krok, a None nie wyobraża sobie innego środka transportu niż jego smok ani też innego posłania. Uznaje jego lodowate łuski na najcieplejsze łóżko jakie kiedykolwiek mógłby sobie wymarzyć.

Agreal Niklaus
Z osobnikiem tym utrzymuje relacje dość chłodne, a szacunki doń nie posiada za grosz. Oboje traktują się oschle, a mijając w Akademii obdarzają jedynie spojrzeniem zimnym, po czym odchodzą bez słowa. Jako iż człowiek ten wychował go i nauczył wszystkiego, co w późniejszym życiu nie raz mu się przydało, stara się nie wywoływać kłótni zbędnych kłótni, jednakże obrzucanie wyzwiskami wychodzi mu świetnie. W sytuacjach kryzysowych Niklaus zawsze stanie jednak w obronie swojego wychowanka. 

Thomas Earlington
Stosunki między dyrektorem Akademii a tym konkretnym uczniem przedstawiają się krótko mówiąc dziwnie. Brunet bowiem człowieka tego traktuje obojętnie, niekiedy nawet z dystansem. Działa to bardziej na zasadzie akceptowania istnienia tego kogoś, byle mu się nie narzucał. Pan Earlington właśnie to czyni, traktując swego nowego ucznia niemalże jak opóźnione w rozwoju dziecko. Przyczyniła się do tego małomowność chłopaka, co dyrektor traktuje jako głuchotę, analfabetyzm, problemy ze wzrokiem i po prostu głupotę jednocześnie. Zwyczajnie uważa, że Tadashi nie rozumie, co się do niego mówi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz